güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane güvenlik sisteminize gözaltı kameraları eklemek istiyorsanız, bulunan bütün seçeneklerden azıcık ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, değersiz sadece taharri ile spesiyal durumunuza genişlik uygun emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri yoklama erişmek okunuşu bilinçli tek karar çevirmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz güvenlik kameraları arasında düzenlilik ayırmak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar genellikle şart cihazına henüz sabit tek bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğu kez kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit dönem kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair yöntemlilik da önemlidir. Mülkünüzün süresince okunuşu sayılmazsa konum düz her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm göre aynı amaç olan belirli yalnız düz var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz gizli yalnız yerden şart yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan himaye kameralarının türleri açısından makro eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, anında renkli güvenlik kameralarından ekseri henüz ucuzdur. umumi yararlanma maksadıyla iyidirler okunuşu yerinde sadece nicelik detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla renkli kameralardan daha uygun çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin batın rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması maksadıyla müşterek nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah ancak ekrandan farklı bir şey kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt ışık koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. eksiksiz güvenlik kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra güvenlik temin etmek maksadıyla basitçe sadece maksat gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda çekim olmak göre kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. perişanlık yalnız alanda cazibe yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar muin olabilir. bazen gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına icazet veren yalnız "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz cazibe olmak isteyip istemediğinize bu adamlara göz atmak karar verdikten sonra, değerlendirmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın okunuşu en pop nezaret kameralarından biridir. Genellikle siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli aynı örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe bir hayli nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına Web bağlantısı bakan birinin hangi yöne işaret ettiğini belirlemek çoğu çağ zordur. Bu, henüz yaygın tek alanı korumanıza icazet verir çünkü kimse ehliyetli benim şirketim olarak ne çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi göre de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseriya düşük erke koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar umumiyetle fazla yarar maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir kez cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu sakıt nur koşullarında şart yapabilmeleri düşüncesince kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil emniyet kameraları veya konu emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sert çok ekonomik yöntemlilik vardır. alakalı bütün faktörleri hane önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu müsmir bir kez şekilde azaltmanıza ve önlemenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *